Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

 


Bu konumuzda sizlere Instagram Takipçi Arttırma Yöntemleri, Instagram Takipçi Arttırma, Instagram Takipçi Hilesi, Instagram Takipçi Arttırma 2021 konularını ele alacağız. Yazıyı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okursanız sizlerde Instagram'da takipçi sayınızı arttırabileceksiniz.

Instagram'da takipçi sayısını arttırmak ve fenomen olmak isteyen yüzbinlerce belki de milyonlarca insan var. Bu insanlar ikiye ayrılıyor. Bütçesi olanlar ve bütçesi olmayanlar. Bütçesi olmayan kişileri genel olarak Instagram sayfaları altında gönderi yorumlarında veya GT sayfalarına gönderilerin altına #gt yazması ile biliriz. Bu kişiler ücret ödemeden zahmetli bir şekilde takipçi sayısını arttırmak isteyen kişilerdir.

Bu kişiler sayfalardaki kullanıcıları takip eder, takip ettiği kişilerde onları geri takip eder ve bu şekilde takipçi döngüsü yaratır. Fakat bu oldukça zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Şimdi gelelim yukarıda belirttiğim bütçesi olan kişilere. Bu kişiler bütçesine göre büyük veya küçük Instagram sayfalarının yapmış olduğu çekilişlere ücret karşılığında katılıp sadece ücretini ödeyip yattığı yerden kimseyi takip etmeden takipçi sayısının artışını izleyen kişilerdir. Benim tercihimi soracak olursanız eğer bir marka, firmaysanız veya tüzel bir kişisiniz ama takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız tercihim ücreti karşılığında çekilişlere katılmaktır. Fakat gözlem ve deneyimlerim sonucu çekilişlerden gelen takipçilerin aktif olmadığını dürüst bir şekilde söyleyebilirim. Peki bu takipçi sayısı sizin nasıl işinize yarayacak. Kişisel hesaplarda pek işe yaracağını düşünmüyorum ve bana ego tatmini olarak geliyor. Fakat eğer bir şirketseniz bir ürün satışı yapıyorsanız veya online bir hizmet veriyorsanız işte bu noktada çok işinize yaracaktır. Örnek vermek gerekirse 100 takipçili bir ayakkabı butik hesabından mı ayakkabı satın alırsınız yoksa 100 bin takipçili ayakkabı butik hesabından mı? İşte tam bu noktada size gerekli olan şey takipçi. Şunu da eklemeden geçmeyeyim, Instagram hesabınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Çekilişlere Nasıl Katılabilirim?

Yıllardır en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Bu konu hakkında benimle kişisel Instagram (@ardakilictr) hesabımdan DM gönderip iletişime geçebilirsiniz. DM'lerinize hızlı şekilde dönüş yapacağım. Ayrıca merak ettiklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski