Instagram'da Mavi Tik Nasıl Alınır? Instagram Mavi Tik Alma

Instagram'da mavi tik almak birçok kişinin hayali, bu yazımda sizlere Instagram'da mavi tik işaretini nasıl alabilirsiniz, almak için nelere ihtiyacınız var, takipçi sayısı önemli mi... gibi aklınızdaki bütün soruların cevabını yanıtlayacağım ve bir sosyal medya uzmanı olarak mavi tik hakkında daha önce hiçbir yerde duymadığınız bilgiler vereceğim. Eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatli bir şekilde okursanız kesin olarak mavi tiki alacaksınız.

İlk olarak Instagram'da mavi tik almak için dilden dile dolaşan ve yalan olan birkaç kuralı sizlerle paylaşmak istiyorum. Hesabınızda bot var, gönderi sayınız az, etkileşimleriniz az. Evet bu herkesten duyduğunuz 3 kural yalandan dolandan ibaret! Hesabınızda bot varsa hiçbir zararı yok, faydası var. Sadece 1 adet gönderinizin olması mavi tik için yeterli. Hesabınızda etkileşim az değil hatta hiçbir etkileşim yoksa hikayelerinizi, gönderilerinizi 0 kişi görüyorsa bile mavi tik alabiliyorsunuz. 

Peki Nasıl Alacağız Mavi Tiki?

Size mavi tik almanın en kolay yolu olan ve en kolay kategori olan Haber/Medya kategorisinden almayı anlatacağım. Bu kategoriden onaylanmanız için ulusal büyük haber sitelerine çıkmanız gerekmekte, örneğin Hürriyet, Milliyet, Habertürk, Takvim vb. gibi.

Haberin içeriği önemli değil, hangi meslekte çalışıyorsanız veya ne ile ilgileniyorsanız o konu üzerinden haberlere çıkmanız yeterli. Fakat burada bilinmesi gereken en önemli nokta haberlerinizin, isminiz Google'da aratıldığında ve haberler sekmesine tıklandığında alt alta sıralı bir şekilde çıkmasıdır. İsim veya soy isminiz Türkiye'de çok kullanılan bir isim veya soy isim değilse şanslısınız çünkü direk olarak haberler sekmesine düşecektir. Bu konuyla ilgili verilebilecek en büyük örnek benim. Birçok defa haberlere çıktım, Türkiye'de ki bütün büyük haber sitelerinde onlarca haberim var fakat adım soyadım yani Arda Kılıç olarak Google'da aratılıp haberler sekmesine tıklandığında ne yazık ki haberlerim tam olarak çıkmıyor. Bunun nedeni ise Arda Kılıç adında futbolcu birisinin olması. Onun haberleri ile benim haberlerim karışıyor ve Instagram'a doğrulama isteği yolladığım zaman yapay zekanın kafası karışıyor red cevabı geliyor. 


Yukarıda belirttiğim gibi Mert Ergün adında başka kimse olmadığı için ve adı soyadı aratıldığında haberler sekmesinde alt alta haberleri çıktığı için başvuru ile mavi tiki 7 saate geldi. Umarım baştan sonra anlattıklarımı anlamışsınızdır. Bu yazıda anlattığım adımları uyguladıktan sonra sizin de yan görseldeki gibi hesabınız olacak. 

Ayrıca mavi tik hakkında ücretli destek almak isterseniz Instagram'dan (@ardakilictr) bana ulaşabilirsiniz. Haber yayınlatma ve mavi tik ile ilgili en kaliteli ve hızlı şekilde sizlere yardımcı olacağız. Merak ettiklerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.
1 Yorumlar

  1. Bilgiler için teşekkürler �� en yakın zamanda sizinle çalışacağım

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski