YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanma Açtırma

Bu konumuzda sizlere YouTube'dan Nasıl Para Kazanılır? , Para Kazanma Açtırma ve Hızlı Onay Alma hakkında bilgiler paylaşacağım. Youtube'dan video çekerek para kazanmak birçok kişinin hayali ve bu sektörde ciddi miktarda paralar dönmekte. Sizlerde bu konumu sonuna kadar dikkatli şekilde okursanız para kazanması açık bir Youtube kanalına sahip olacaksınız.

YouTube Para Kazanma ve Para Kazanma Özelliğini Aktifleştirme Şartları:

  • Kanalınızın son 12 ay içerisinde en az 4000 saatlik toplam izlenme süresine ulaşmış olması
  • En az 1000 aboneye sahip olmak.
  • YouTube para kazanma politikalarının tümüne uymak
  • Bağlı bir AdSense hesabına sahip olmak

Bu gerekli şartları tamamladıktan sonra, Youtube para kazanma politikalarına hem de Topluluk Kuralları’na uygun bulunursanız başvurudan sonra para kazanma özelliğiniz aktif olacak ve Youtube'dan para kazanmaya başlayabileceksiniz.

İçerik

İlk olarak ne tür içerikler çekeceğinize karar verin. Örneğin oyun, teknoloji, eğitim vb. gibi. Bu konuda size tavsiyem en çok hangi içerikleri çekmekten zevk alacaksanız o içeriğe yönelmeniz. Bu sayede sevdiğiniz içerikleri çekerken bir yandan da para kazanacaksınız.

Özgün İçerik

Kanalınıza başka bir kanaldan video indirip yüklerseniz kesinlikle ama kesinlikle para kazanma özelliğiniz açılmaz, politika ihlali yapmış olursunuz. Youtube bu konuda çok katı ve kesindir. Videolarınızı kendiniz çekip montajını kurgusunu kendiniz yapıp özgün olarak kanalınıza yüklemeniz gerekmektedir.

Hızlı Onay Alma ve %100 Para Kazanmayı Açtırma

1,000 Abone ve 4,000 Saat İzlenmeye Ulaşma, Para Kazanma Özelliğini Hızlı Açtırma (Ortalama 2 Günde), Para Kazanma Açıldıktan Sonra Ne Olacak?, Aylık 350₺ Olan VidlQ'yu Ömür Boyu Bedava Kullanma, Az İzlenmeden Çok Para Kazanma, Seo Uyumlu Başlık ve Etiket Ayarları, Photoshop Küçük Resim Yapma, Youtube Kanal Düzen ve Ayarları, Youtube Canlı Yayın Yapma ve Ayarları, 25 bin İzlenmeye Nasıl 2,250₺ Para Kazandım ve daha birçok bilgiyi videolu şekilde detaylı halde anlattığım Udemy eğitim setimi alabilirsiniz.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski